• برابر با : Wednesday - 27 September - 2023
کل اخبار 1617
1

قشقاییها بازهم نتوانستند از برتری خود، نتیجه بگیرند

  • کد خبر : 2213
  • 08 آبان 1394 - 19:42
قشقاییها بازهم نتوانستند از برتری خود، نتیجه بگیرند

قشقاییها بازهم نتوانستند از برتری خود، نتیجه بگیرند.. پر ادعاها لیاقت بالانشینی ندارند آلپ سون قشقایی شیراز۱ =امیرکبیرممسنی ۱ به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از رشید طهماسبی ،ازهفته هفتم لیگ برترفارس، تیم آلپ سون قشقایی در استادیوم شهیددستغیب شیراز و درروزی که  چندبازیکن رانیز به دلیل تنبیه انظباطی در […]

قشقاییها بازهم نتوانستند از برتری خود، نتیجه بگیرند..

پر ادعاها لیاقت بالانشینی ندارند

آلپ سون قشقایی شیراز۱ =امیرکبیرممسنی ۱

به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از رشید طهماسبی ،ازهفته هفتم لیگ برترفارس، تیم آلپ سون قشقایی در استادیوم شهیددستغیب شیراز و درروزی که  چندبازیکن رانیز به دلیل تنبیه انظباطی در ترکیب نمیدید،برابر میهمان خود تن به تساوی داد.این نتیجه درحالی رقم خورد که بازهم قشقاییها موقعیتهای گل بیشماری را حتی در شرایط۱۰۰% ازدست دادند.آلپی ها که برخلاف جریان بازی دردقیقه ۳۰ و برروی یک ارسال بلند و اشتباه دریارگیری،  ناباورانه دروازه خود را برروی ضربه سر بازیکن حریف بازشده دیدند،تاپایان نیمه اول هرچه زدند به دربسته خورد تااینکه در نیمه دوم و دردقیقه ۵۵ برروی ارسال عالی محمدنوری و تیزهوشی وضربه کاپیتان بهروززهراسان(که انگیزه زیادی برای جبران اشتباه گل دریافتی داشت.) گل تساوی را به ثمررساندند؛ اما پس از آن علیرغم توقعی که میرفت، نتوانستند دستورات کادرفنی خود را به خوبی اجرا کرده و پیروزی را تصاحب کنند و مسابقه پس از کش وقوس های فراوان و موقعیتهای هر۲ تیم،  باتساوی ۱-۱ به پایان رسید.این درحالیست که مالکیت توپ تیم قشقایی، بسیاربیشتر از حریف بود؛ اما نورآبادیها درضربات ایستگاهی،  چندباردیگرنیز تاآستانه گشودن دروازه قشقایی پیش رفتند که با درخشش دروازه بان آلپی ها ناکام ماندند.نکته تاسف آور مسابقه، عدم تمرکز و عدم وحدت تیمی دربین گروهی از بازیکنان تیم قشقایی بود که تبدیل به معضل لاینحل کادرفنی این تیم شده است؛ تاآنجاکه ساده ترین  دستورات کادرفنی درزمان ضربات کاشته یاسازماندهی حملات، توسط این گروه ازبازیکنان رعایت نمیشد و یا توان انجام آن وجودنداشتکه موجب ناراحتی کادرفنی شده بود؛ اما همین گروه ازبازیکنان،  بیشتر از همه افراد حاضردرزمین با صحبت و اعتراض مداوم،  باعث به هم خوردن تمرکز سایرین میشدند.درمجموع، آنچه که ازبیرون زمین نیز واضح است و مشاهده میشود، برخی ازبازیکنان این تیم، دچار خودبزرگ بینی کاذبی هستند و تلاش لازمه و موردانتظار کادرفنی را انجام نمیدهند و این باعث شده که به گفته اعضای کادرفنی، تصمیم قطعی مبنی بر انجام تغییرات اساسی در پایان نیم فصل اول اتخاذ شده و حذف و اضافه های زیادی در تیم صورت خواهد پذیرفت تا دیگر بازیکنی به خوداجازه ندهد که برخلاف خط مشی تعیین شده کادرفنی،  عمل نماید یا تلاش کافی راصورت ندهد.ضمن آنکه علیرغم برتری محسوس برحریف، کادرفنی این تیم،  هیچگاه احساس و اظهاررضایت نکرد تامشخص شود که از رفتارتیمی بازیکنان و خودبزرگ بینی وعدم تمکین گروهی ازبازیکنان، بسیاردلگیراست و همچنین ثابت شود که سطح موردنظر و قابل اجرای این بازیکنان، بسیاربیشتر ازچیزی است که دراین۷ هفته دیده شده است.تیمی که درپایان هفته هفتم، بااختلاف تنها۶امتیاز نسبت به صدرنشین در مکان پنجم قراردارد،  رسما مدعی قهرمانی هم میتواند باشد، به شرط آنکه مورد حمایت مادی و معنوی جامعه بزرگ قشقایی نیز قرارگرفته تا بسیاری از مشکلات حال حاضر خودرا برطرف نماید.به خاطرداشته باشید که تیم قشقایی،تنها تیم این لیگ است و این درشان نام بزرگ این تیم نیست

مشاهده خبر...
برگزاری اردوی تفریحی و ورزشی جوانان قشقایی در شیراز + عکس

.
درحاشیه:
-درروزی که اصغرفریمی بازهم درترکیب نبود، اما مجددا با تمکین ازکادرفنی و بدون هیچ حاشیه ای روی نیمکت نشست.ابراهیم شیری نیزباوجودیکه دربین ۱۸ نفر هم قرارنداشت،تاپایان مسابقه وازروی سکوها و با نگرانی، شاهد تلاش هم تیمی های خودبود و بااسترس خاصی درانتظار گل پیروزی تیم خودبود.
-درپایان مسابقه، کادرفنی قشقایی به سمت داوران و کادرفنی حریف رفته و بااحترام کامل به آنان خسته نباشیدگفتند.درمجموع، این مسابقه از بی حاشیه ترین وآرام ترین مسابقات برگزارشده تاکنون بود که مربیان هر۲ تیم نیز ارعملکردداوران رضایت داشتند.
-باوجودکج سلیقگی هیات فوتبال استان فارس دربرگزاری همزمان مسابقات با دربی پایتخت بین پرسپولیس واستقلال، بازهم عده اندکی برای تماشای این مسابقه در استادیوم حاضرشده بودند که البته ازطریق رادیو و اینترنت،  مدام پیگیر نتیجه دیدارپایتخت بودند.
اسامی تیم آلپ سون قشقایی در مسابقه امروزونمره عملکرد آنها(نمرات از ۱۰ میباشد

مسلم محمودیان (۹)
امیدغلامی(۸)
رضاخدیور(۶)
بهروز زهراسان(کاپیتان)(۶)
رزاق احمدپور(۲)-ازدقیقه ۵۰:محمدجوادفاتح نژاد(۶)
سعیدشیروانی(۴) – ازدقیقه ۷۰:  شهرام کشکولی(۵)
احمدرضاسلیمانی(۵)
محمدنوری(۳)
حمیدبابایی(۴)
رسول رضایی(۳)- ازدقیقه ۶۰: فربدویسی(۴)
اشکان امیدوار(۴)
کادرمدیریتی وفنی:
رشیدطهماسبی
مجتبی کشاورز
محمدبدربیگی                       حمید جعفرى
حجت الله فیروزی                 ابراهیم پالیزوان
مصطفی کشاورز
نتایج کامل هفته هفتم(نام تیمهای میزبان،  اول آمده است.) :
عقاب نیروی هوایی ارتش(شیراز) ۰ مقاومت بسیج پاسارگاد ۰
استقلال لار ۲ آرمان ایرانیان صدرا (شیراز) ۳
لیدومای نورآباد(ممسنی) – پادنای میمند (لغوبه علت بارندگی شدید)
آلپ سون قشقایی شیراز ۱ امیرکبیرنورآباد(ممسنی) ۱
پیروزی هلال احمرگراش (لارستان) ۴ شهرداری نورآباد(ممسنی) ۰
گلستان فاروق (مرودشت) ۲ شهیدباقری گویم(شیراز) ۱ اتمن

لینک کوتاه : https://www.sardarjonoub.ir/?p=2213

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3
  1. بازیکنانی که احترام مربی و هم تیمی رو نگه نمیدارند رو بندازید بیرون. به ۴ تا بی ادعای زحمتکش میدون بدید وحتی ببازید؛ اما حاشیه نداشته باشید.

  2. منت بازیکنها رو نکشید. هرکسی حرف گوش نمیکنه بره به سلامت.دوره بدی شده و فوتبالیستها شدن مظهر غرور و بداخلاقی. ازلیگهای استانی شروع کنید تا بی انظباطها به لیگهای بالا نرسن و امثال پیام صادقیان و کرارجاسم و …تولیدنشن.

  3. سلام ۴ تا بازیکن لیگ یک کشوری بگیرد تا بی انبارها وبی غیرت ها بروند کنار ما تیم قشقایی میخواهیم بازیکن سالاری یعنی خیانت به تیم قشقایی است هرکس شایستگی داره بازی کنه هرکس نداره بره به سلامت بازیکن از رده های بالا بیاورد

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.