کد خبر:3343
پ
IMG-20151207-WA0057

قشقایی با ۱ امتیاز مرحله دوم مسابقات را استارت زد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،هفته اول بازیهای دسته سوم فوتبال کشور امروز با بازی دو تیم شهرداری فیروزآباد و قشقایی شیراز از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید تختی فیروزآباد آغاز شد که دو تیم پس از تلاش های زیاد بدون گل به تقسیم امتیازها بسنده کردند. به گزارش خبرنگار سردار جنوب،بازی دو تیم […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،هفته اول بازیهای دسته سوم فوتبال کشور امروز با بازی دو تیم شهرداری فیروزآباد و قشقایی شیراز از ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهید تختی فیروزآباد آغاز شد که دو تیم پس از تلاش های زیاد بدون گل به تقسیم امتیازها بسنده کردند.

به گزارش خبرنگار سردار جنوب،بازی دو تیم قشقایی شیراز و شهرداری فیروزآباد با میزبانی تیم شهرداری در ورزشگاه شهید تختی از ساعت ۱۴ آغاز شد.دو تیم تلاشهای وافری جهت تغییر نتیجه بازی و کسب ۳ امتیاز بازی انجام دادند اما در نهایت و پس از ۹۰ دقیقه تلاش با سوت داور مسابقه امتیازات بین دو تیم قشقایی و شهرداری فیروزآباد تقسیم شد و هر دو با ۱ امتیاز مرحله دوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور را استارت زدند.

تیم قشقایی از ابتدای بازی های لیگ سوم فوتبال کشور تا کنون هیچ کدام از بازیهای خود را واگذار نکرده است و رکورد خود را در نباختن تاکنون حفظ کرده است.

بزرگداشت زنده یاد " استاد بهمن‌بیگی " در گچساران + تصاویر
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید