کد خبر:5202
پ
img_4048

قشقایی شبیه تراکتور لیگ نهم

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،بازیکنان قشقایی شیراز امروز دست به کاری تاریخی زدند و موفق شدند پرسپولیس پرآوازه را در همان دور اول از جام‌حذفی حذف کنند. به گزارش “ورزش سه”، هرچند بازیکنان قشقایی ۱۲۰ دقیقه جنگیدن و پرروحیه بازی کردند اما در این کار بزرگ نباید هواداران این تیم را نادیده گرفت، هوادارانی […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،بازیکنان قشقایی شیراز امروز دست به کاری تاریخی زدند و موفق شدند پرسپولیس پرآوازه را در همان دور اول از جام‌حذفی حذف کنند.

به گزارش “ورزش سه”، هرچند بازیکنان قشقایی ۱۲۰ دقیقه جنگیدن و پرروحیه بازی کردند اما در این کار بزرگ نباید هواداران این تیم را نادیده گرفت، هوادارانی که همه اهل ایل قشقایی بودند و به خاطر قومیتشان از این تیم حمایت می‌کردند. طرفداران تیم فوتبال قشقایی آنقدر پرشور بودند که حتی حضور پرشور پرسپولیسی‌ها را تحت الشعاع شعارها و انرژی زیاد خود قرار دادند.
رفتار امروز تماشاگران قشقایی شیراز خیلی‌ها را یاد هواداران تراکتورسازی در لیگ نهم می‌اندازد، سالی که تراکتور اولین حضورش در لیگ‌برتر را تجربه می‌کرد و هواداران این تیم در تمام بازی‌ها حضور پرشوری داشتند.
اگر بپذیریم عضو جدانشدنی فوتبال هواداران آن هستند، باید این انتظار را داشته باشیم که قشقایی شیراز هم مثل تراکتورسازی بتواند به سطح اول فوتبال ایران بیاید و با ثبات نسبی به راهش ادامه دهد.

 

مدل جدید نیسان قشقایی/تصاویر
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید