کد خبر:4971
پ
۳۲e0741e68cabc7552333046597de1b4_XL

قشقایی شیراز – برق جدید/ اولین دربی لیگ دو با فال حافظ

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،مسابقات لیگ دو کشور از روز نهم شهریور ماه آغاز خواهد شد. طبق برنامه ، نارنجی پوشان شهر شیراز در نخستین گام باید در قالب دربی شیراز به مصاف تیم پرطرفدار قشقایی بروند. مسابقات لیگ دو کشور از روز نهم شهریور ماه آغاز خواهد شد. تیم برق جدید در گروه […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،مسابقات لیگ دو کشور از روز نهم شهریور ماه آغاز خواهد شد. طبق برنامه ، نارنجی پوشان شهر شیراز در نخستین گام باید در قالب دربی شیراز به مصاف تیم پرطرفدار قشقایی بروند.

مسابقات لیگ دو کشور از روز نهم شهریور ماه آغاز خواهد شد. تیم برق جدید در گروه یک با تیم های گیتی پسند اصفهان، نفت امیدیه، کیمیا فرایند تهران، نفت وگاز گچساران ، بعثت کرمانشاه، خلخال دشت خلخال، فولاد نوین اهواز، اروند خرمشهر، قشقایی شیراز، شهرداری اراک ونماینده یاسوج همگروه است.

طبق برنامه ، نارنجی پوشان شهر شیراز در نخستین گام باید در قالب دربی شیراز به مصاف تیم پرطرفدار قشقایی بروند.

شاگردان وحید رضایی که زودتر از هر تیم دیگری استارت تمرینات و یارگیری خود را زده بودند، برای حضور در میدان رقابت لحظه شماری میکنند. انجام اردوی های متعدد و مصاف دوستانه با تیم های سطح اول فوتبال کشور نظیر ذوب آهن و سپاهان اصفهان، نارنجی پوشان را مهیای شروع مسابقات کرده است. روحیه تیمی و انگیزه بالای بازیکنان در تمرینات و ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه در تمامی خطوط ، از برق جدید یکی از خطرناک ترین تیم های این فصل را ساخته است.

از سوی دیگر تیم قشقایی که روی حمایت هوادارانش حساب ویژه باز کرده است و درصد زیادی از صعودش به لیگ دو را مدیون آنها میباشد، این فصل نیز چشم به راه حمایت آنهاست تا این بار با هدایت جلیل دوران قدرت نمایی کند.

مصاف دو تیم روز سه شنبه ساعت ۱۷ در ورزشگاه حافظیه قطعا جذابیت های یک دربی تمام عیار را خواهد داشت.

شاهنامه خوانی نوجوان ۱۰ ساله قشقایی/ مستند «شاهنامه خوانی در ایل قشقایی» رونمایی شد
مشاهده خبر...

دو تیم در این شهرآورد بدنبال اجرا بازی زیبا دربازی اول هستند ،حضور مهرهای سرشناسی  همانند متوسل زاده ،خرد،شیری ،اسدی….. در ترکیب دوتیم گواه براداعا ما می باشد.

قشقایی  ها به تازگی  اصغر اکبری را به کادر فنی خود اضافه نمودند تا بتواند با قدرت بیشتر به کار خود ادامه بدهند.

با توجه به تفکرات سرمربیان دو تیم و علاقه آنها به فوتبال زیبا، باید منتظر ماند و دید آیا این دیدار در هوای نسبتا خوب شیراز   زیبا از آب در خواهد آمد یا خیر.

ضمن اینکه هر دو تیم در تعطیلات پیش فصل  لیگ هم تمرینات خوبی  را پشت سر گذاشته که این تمرینات و برنامه های آماده سازی به هماهنگ تر شدن آنها کمک کرده است.

وحید رضایی سرمربی برق جدید در اینخصوص گفت: در این فصل ما ١٣ بازیکن جدید داریم و احتیاج به زمان بیشترى داشتیم که با هم کار کنیم به خاطر همین تمریناتمان را خیلى زود شروع کردیم تا به هماهنگى لازم برسیم. الهى شکر برنامه هایمان خیلى خوب پیش رفت.

وی در ادامه افزود: بازى با تیم قشقایى برایمان بسیار مهم است چرا که اولین بازى فصل مى باشد. انها تیم خوبى دارند وفصل گذشته هم با اقتداراز لیگ ٣ صعود کردند. امسال هم تغییر خاصى نداشته اند وبیشتر بازیکنان فصل گذشته خود را حفظ کرده اند.

سرمربی نارنجی پوشان همچنین اظهار داشت: ما دو تیم در یک تیم داریم ؛ هر دو تیم ما در شرایط خاص خود هستند واین انتخاب ١١ بازیکن را براى ما سخت مى کند امیدوارم که بازى خوبى به نمایش بگذاریم وانشاءالله بتوانیم اولین بازى خود را با برد شروع کنیم.

کتاب مرد یل + دانلود
مشاهده خبر...

تیم داوری: علی ابراهیمی ، علی احمدی ، تقی حیدرپور ، ابوالفضل گرجی، ناظر: سعید بطحایی

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید