کد خبر:7587
پ
IMG-20170829-WA0002

قشقایی شیراز دروازه شهرداری تبریز را گلباران کرد

تیم قشقایی شیراز در آخرین هفته از رقابت های فوتبال دسته یک کشور دروازه تیم شهرداری تبریز را گلباران کرد. به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب و به نقل از ایرنا در این بازی که عصر سه شنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، تیم قشقایی با ارایه یک بازی تهاجمی و خوب با نتیجه […]

تیم قشقایی شیراز در آخرین هفته از رقابت های فوتبال دسته یک کشور دروازه تیم شهرداری تبریز را گلباران کرد.

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب و به نقل از ایرنا در این بازی که عصر سه شنبه در ورزشگاه پارس شیراز برگزار شد، تیم قشقایی با ارایه یک بازی تهاجمی و خوب با نتیجه چهار بر یک مقابل شهرداری تبریز به برتری دست یافت.
این بازی که برای هر ۲ تیم حساسیتی نداشت پُر گل از آب در آمد و تیم قشقایی در نهایت پیروز این میدان شد و علاوه بر زدن چهار گل، یک بار هم تیر دروازه حریفش را به لرزه در آورد و با خاطره خوب لیگ دسته یک را پایان داد.
دقیقه ۲۴ علی مصلی نژاد با یک ضربه خوب نخستین گل بازی را برای تیم قشقایی به ثمر رساند و در دقیقه ۳۰ هم ضربه محمد جواد عباسی تیر دروازه تیم شهرداری را به لرزه در آوره تا میزبان به گل دوم نرسد.
در ادامه بازی، تیم قشقایی کاملا بر بازی تسلط داشت و پس از اینکه در دقیقه ۳۲ ضربه محمدی مهری با واکنش دروازه بان شهرداری به کرنر رفت، ۱۰ دقیقه بعد تیم میزبان به گل دوم خود دست یافت و محمد جواد عباسی این بار به جای تیر دروازه، تور دروازه شهرداری را به لرزه در آورد و نیمه نخست با برتری ۲ بر صفر به سود قشقایی شیراز پایان یافت.
در نیمه دوم باز هم برتری از آن شاگردان مهدی فروردین سر مربی تیم قشقایی بود و تبریزی ها حرفی برای گفتن در این نیمه نداشتند اگر چه یک گل زدند اما ۲ گل دیگر دریافت و با باخت سنگین شیراز را ترک کردند.
دقیقه ۶۳ میزبان صاحب یک ضربه پنالتی شد که محمد مهری توپ را تبدیل به گل سوم قشقایی کرد و در دققیه ۷۴ هم همین بازیکن، گل دوم خود و چهارم تیمش را به ثمر رساند.
تیم شهرداری تبریز که شکست سنگین را متقبل شده بود تنها توانست توسط محمد رضا زینال خیری، یکی از گل ها را در دقیقه ۸۱ از روی نقطه پنالتی جبران کند و سرانجام این بازی پُر گل با نتیجه چهار بر یک به سود قشقایی شیراز پایان یافت.

پنجمین فستیوال «فرهنگ، موسیقی و ادبیات ترکان جهان» با تمرکز بر نام و فعالیت های پروین بهمنی برگزار شد
مشاهده خبر...

** فجر شهید سپاسی شیراز مقابل شهرداری ماهشهر شکست خورد
همچنین تیم فجر شهید سپاسی شیراز در هفته آخر این رقابت ها در ماهشهر با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.
با پایان یافتن رقابت های لیگ دسته یک کشور، تیم گل گهر سیرجان با ۵۸ امتیاز قهرمان و تیم شهرداری شاهین بوشهر هم با ۵۴ امتیاز نایب قهرمان شد و هر ۲ تیم یک هفته مانده به پایان بازی ها صعودشان را به لیگ برتر فصل بعد مسجل کردند و تیم شهرداری ماهشهر هم به دسته دوم سقوط کرد.
تیم قشقایی شیراز با ۴۰ امتیاز و تیم فجر شهید سپاسی این شهر نیز با ۳۸ امتیاز مکان هشتم و نهم را به خود اختصاص دادند و باید منتظر ماند و دید مدیران این ۲ باشگاه چه تصمیمی برای فصل آینده لیگ خواهند گرفت.
فجری ها بر اساس برنامه سه ساله خود قرار است به لیگ برتر صعود کنند و فصل جدید این رقابت ها که از اواخر شهریور ماه ۹۸ آغاز می شود، پایان برنامه سه ساله آنهاست و باید ببینیم این برنامه محقق خواهد شد و یا اینکه صعود فجر به لیگ برتر پس از ۶ سال بازهم به سال های بعد موکول می شود.؟
در رقابت های فوتبال دسته یک کشور ۱۶ تیم شرکت داشتند و به صورت دوره ای با هم بازی کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید