کد خبر:7217
پ
۹۶۵۸۳۰۷۱_۱۱۶۹۵۰۲۶۹edfaa

قشقایی شیراز و گل ابریشم تهران امتیازها را تقسیم کردند

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،تیم های قشقایی شیراز و گل ابریشم تهران در هفته ششم رقابت های فوتبال دسته دوم کشور امتیازها را بین خود تقسیم کردند.   به گزارش سردار جنوب و به نقل از گزارش ایرنا، در این بازی که عصر یکشنبه از گروه یک این مسابقات در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،تیم های قشقایی شیراز و گل ابریشم تهران در هفته ششم رقابت های فوتبال دسته دوم کشور امتیازها را بین خود تقسیم کردند.

 

به گزارش سردار جنوب و به نقل از گزارش ایرنا، در این بازی که عصر یکشنبه از گروه یک این مسابقات در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد هر ۲ تیم به تساوی بدون گل دست یافتند.
بازیکنان تیم قشقایی شیراز در این بازی خانگی نتوانستند از میزبانی استفاده کننده و در نهایت برابر تیم گل ابریشم که در انتهای جدول قرار دارد متوقف و ۲ امتیاز حساس را از دست دادند.
شاگردان اصغر اکبری سر مربی تیم قشقایی در صورتیکه بخواهند به عنوان یکی از تیم های مدعی از این گروه صعود کنند باید قدر بازیهای خانگی را بدانند تا در پایان دور مقدماتی به مشکل بر نخورند .
در پایان هفته ششم این رقابت ها و در گروه یک، تیم کارون اروند با ۱۵ امتیاز صدرنشین است ، تیم قشقایی با ۹ امتیاز در رده پنجم قرار دارد و تیم گل ابریشم تهران هم با پنج امتیاز نهم است .
در مسابقات فوتبال دسته دوم کشور ۳۳ تیم شرکت دارند و در سه گروه به صورت دوره ای با هم بازی می کنند .
پس از پایان مرحله مقدماتی از هر گروه چهار تیم به مرحله نهایی صعود می کنند. در مرحله نهایی که در ۲ گروه ۶ تیمی برگزار می شود تیمهای اول هر گروه به صورت مستقیم جواز صعود به لیگ دسته اول کشور در سال ۹۷ را دریافت خواهند کرد.

نیسان قشقایی،اولین خودروی خودران ژاپنی خواهد شد
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید