کد خبر:5461
پ
news_25433

قشقایی پرفروش ترین خودروی نیسان در اروپا شد

به گزارش سردار جنوب،فروش نیسان در اروپا در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی به بیش از ۷۸ هزار دستگاه رسید و این برند موفق شد تا ۴٫۲درصد از بازار خودروی اروپا را به خود اختصاص دهد. نرخ رشد فروش ماهانه نیسان در ماه سپتامبر در اروپا بالغ بر ۷ درصد بود. فروش این برند در […]

به گزارش سردار جنوب،فروش نیسان در اروپا در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی به بیش از ۷۸ هزار دستگاه رسید و این برند موفق شد تا ۴٫۲درصد از بازار خودروی اروپا را به خود اختصاص دهد. نرخ رشد فروش ماهانه نیسان در ماه سپتامبر در اروپا بالغ بر ۷ درصد بود.

فروش این برند در بازار اروپا در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۶ میلادی برابر با ۷۸ هزار و ۱۹۲ واحد بود و ۴٫۲ درصد از سهم بازار  خودروی اروپا را به خود اختصاص داد. نیسان یکی از بزرگترین برندهای خودروسازی فعال در اروپاست و برای اینکه سهم خود در بازار این منطقه را افزایش دهد سرمایه گذاری زیادی کرده است. نیسان در نه ماه اول سال ۲۰۱۶ میلادی ۵۵۹ هزار و ۱۵۵ دستگاه خودرو در بازار اروپا فروخت که نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن ۷ درصد رشد داشته است. بیشترین نرخ رشد فروش نیسان در انگلستان و آلمان مشاهده شده است و بعد از توسعه همکاری نیسان و رنو بازار کشور فرانسه هم به تقاضای خود برای محصولات نیسان افزود.
پنج بازار بزرگ نیسان در قاره اروپا به ترتیب عبارتند از بازار انگلستان، آلمان، فرانسه، روسیه، ایتالیا که میزان فروش خودروهای نیسان در این بازارها از ۲۹ هزار و ۲۲۹ دستگاه در انگلستان تا ۴ هزار و ۹۱۲ دستگاه در ایتالیا بوده است. در نهمین ماه سال جاری فروش نیسان در آلمان برابر با ۷ هزار و ۴۹۱ دستگاه، فروش در کشور فرانسه برابر با ۷ هزار و ۱۰۸ دستگاه و فروش در روسیه برابر با ۶ هزار و ۶۸۲ دستگاه بود.
پنج مدل پر فروش نیسان در بازار اروپا در این ماه عبارت بود از مدل Qashqai و Juke و X-Trail و Micra و در نهایت Note . در این ماه ۲۷ هزار و ۲۱۰ دستگاه خودروی مدل قشقایی و ۱۱ هزار و ۱۸۳ خودروی مدل Juke در اروپا فروخته شد در حالی که فروش x-trail برابر با ۹ هزار و ۵۷۰ دستگاه و فروش خودروی میکرا برابر با ۷ هزار و ۷۹۳ دستگاه  و فروش خودروی نوت برابر با ۵ هزار و ۴۴۷ دستگاه بود.

مراسم یادبود زنده یاد استاد محمد نادری دره شوری/شهرضا
مشاهده خبر...

news_25433

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید