کد خبر:179
پ
Untitled-1

مدال نقره جوان قشقایی در مسابقات حرفه ای بوکس در ترکیه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ،قائم رحیمی رضائی فرزند فریدون  متولد ۱۳۶۳ از ایل قشقایی ساکن شلدان (بوشکان دشتستان )  دارای کمربند مشکی و حکم بین المللی استادی در رشته کیک بوکسینگ می باشد و در حال حاضر در شهر فراشبند دارای باشگاه این رشته رزمی بوده و به مربی گری مشغول […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ،قائم رحیمی رضائی فرزند فریدون  متولد ۱۳۶۳ از ایل قشقایی ساکن شلدان (بوشکان دشتستان )  دارای کمربند مشکی و حکم بین المللی استادی در رشته کیک بوکسینگ می باشد و در حال حاضر در شهر فراشبند دارای باشگاه این رشته رزمی بوده و به مربی گری مشغول می باشند.

قهرمان قائم رحیمی رضائی پس از قهرمانی در مسابقات کاپ دوبی این بار موفق به کسب مقام ارزشمند نایب قهرمانی و مدال نقره مسابقات حرفه ای ترکیه در رشته کیک بوکسینگ گردید .

این دلاور در بازگشت  ازاین دوره از  مسابقات جهانی مورد استقبال گرم اهالی  شهرستان فراشبند ، مردم خونگرم بوشکان ، ایل قشقایی ،طایفه رحیمی و  مسئولین  قرار گرفت . پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی این قهرمانی ارزشمند را به مردم قشقایی و ایران عزیز تبریک عرض میکنی.

http://s3.picofile.com/file/8199649918/ubp0_img_20150601_wa0012_copy.jpg

خبرنگار افتخاری پایگاه خبری تحلیلی  جمعیت جوانان  قشقایی محمد رحیمی

میزبانی شایسته از طایفه غیور گله زن
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید