کد خبر:7582
پ
پلیس

مرد پلید در پشت بام خانه یک تهرانی راهی برای فرار نداشت!

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب ، سرهنگ “علی اکبر قشقایی” سرپرست کلانتری ۱۷۴ قیامدشت گفت: صبح امروز با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در پشت بام خانه‌اش حضور دارد و به نظر می رسد سارق است، تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به محل در محدوده خیابان ولیعصر، […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب ، سرهنگ “علی اکبر قشقایی” سرپرست کلانتری ۱۷۴ قیامدشت گفت: صبح امروز با تماس تلفنی یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در پشت بام خانه‌اش حضور دارد و به نظر می رسد سارق است، تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای بررسی موضوع به محل در محدوده خیابان ولیعصر، اعزام شدند.
وی افزود: ماموران با حضور در ساختمان مرد جوان متوجه سر و صدا از پشت بام ساختمان شدند و با مراجعه به پشت بام ساختمان مشخص شد که سارق جوان اقدام به سرقت موتور و پمپ کولر و تعدادی آهن کرده و با اطلاع از حضور ماموران پا به فرار گذاشته است.
سرهنگ قشقایی ادامه داد: ماموران منطقه را تحت کنترل در آوردند و ماموران متوجه فردی شدند که خود را در پشت بام ساختمانی پنهان کرده است که بلافاصله وی را همراه اموال مسروقه دستگیر کردند. با اعتراف متهم به ۲۰ فقره سرقت منزل، وی به مرجع قضائی معرفی شد.
آلپ سون قشقایی از کسب امتیاز جا ماند
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید