کد خبر:7954
پ
۱۴۰۶۴۹۵۰۱_۱۹۳۹۴۳۲۸۷fcfca

نقره وزنه برداری جهان به قشقایی رسید

ملی پوش دسته ۵۵ کیلوگرم ایران در حرکت ۲ ضرب با مهار وزنه ۲۴۹ کیلوگرمی توانست مدال نقره این دوره از رقابت ها را از آن خود کند. به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب، «حافظ قشقایی» در حرکت یک ضرب ابتدا وزنه ۱۱۱ کیلوگرمی را مهار کند اما در ادامه در مهار وزنه ۱۱۶ کیلوگرمی […]

ملی پوش دسته ۵۵ کیلوگرم ایران در حرکت ۲ ضرب با مهار وزنه ۲۴۹ کیلوگرمی توانست مدال نقره این دوره از رقابت ها را از آن خود کند.

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب، «حافظ قشقایی» در حرکت یک ضرب ابتدا وزنه ۱۱۱ کیلوگرمی را مهار کند اما در ادامه در مهار وزنه ۱۱۶ کیلوگرمی موفق نبود.

مربیان قشقایی در حرکت سوم یک ضرب همان وزنه ۱۱۶ را در نظر گرفته بودند که او در سومین حرکت نیز نتوانست آن را مهار کند. با این رکورد قشقایی در بین ۹ وزنه بردار حاضر در گروه A دسته ۵۵ کیلوگرم در جایگاه آخر قرار گرفت.قشقایی در حالی نتوانست وزنه ۱۱۶ کیلوگرمی را مهار کند که در اردوی رکورد گیری در شهرستان نور توانسته بود وزنه ۱۲۰ کیلوگرمی را مهار کند.

در حرکت یک ضرب این دسته «اوم یونگ چول» با مهار ۱۲۷ کیلوگرم در جایگاه نخست قرار گرفت وزنه بردار ویتنامی با مهار ۱۲۰ کیلوگرم در جایگاه دو ایستاد و وزنه بردار قزاقستان سوم شد.
اما شرایط در ۲ ضرب برای این ملی پوش متفاوت بود. وی در حرکت نخست ۲ ضرب پشت وزنه ۱۴۰ کیلوگرمی قرار گرفت که در مهار آن مشکلی نداشت.

قشقایی در حرکت دوم وزنه ۱۴۹ کیلوگرمی را مهار کرد و به مدال نقره ۲ ضرب این دوره از رقابت ها رسید.
مدال نقره سبک وزن جهان، بعد از گذشت بیش از ۴۰ سال برای وزنه برداری ایران به دست آمد.قشقایی در مجموع نیز عنوانی بهتر از هفتمی دست پیدا نکرد.
وزنه بردار کره شمالی با مهار ۱۶۶ کیلوگرم ضمن کسب مدال طلا یک کیلوگرم رکورد این وزن را جابجا کرد. وی در مجموع وزنه ۲۹۴ را مهار کرد.

ادای احترام به هادی نوروزی و گلبارنژاد در حافظیه
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید