کد خبر:2472
پ
۱۰۶۲۸_۱۵۴۷۷۳۷۸۳۲_۲۰۰۷ Nissan Qashqai 2.0 dCi 2

نیسان قشقایی تبدیل به کنترلر PS4 می‌شود

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: سه شرکت نیسان، کونامی و سونی با همکاری یکدیگر یک «قشقایی» (Qashqai) را به کنترلر پلی‌استیشن۴ تبدیل کرده‌اند. البته قرار نیست با این شاسی‌بلند نیسان گرن توریسمو یا Driveclub بازی کرد. کونامی و نیسان این خودرو را برای […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از مجله دیجی کالا – امیرحسین میرزایی: سه شرکت نیسان، کونامی و سونی با همکاری یکدیگر یک «قشقایی» (Qashqai) را به کنترلر پلی‌استیشن۴ تبدیل کرده‌اند. البته قرار نیست با این شاسی‌بلند نیسان گرن توریسمو یا Driveclub بازی کرد. کونامی و نیسان این خودرو را برای بازی کردن Pro Evolution Soccer 2016 دستکاری کرده‌اند.

704777_127

کنترل PES امسال با قشقایی نیسان، اینگونه است:

با استفاده از پدال ترمز می‌توان توپ را پاس داد و با استفاده از پدال گاز شوت کرد. کنترل بازیکن هم با استفاده از فرمان انجام می‌شود. اهرم برف‌پاک‌کن برای فرستادن پاس بلند استفاده می‌شود و کلید دریافت تماس‌ها هم برای دویدن بازیکن است. اهرم چراغ راهنما هم برای بالا و پایین رفتن است.

نکته‌ی جالب این است که با فرستادن یک پاس بلند، برف پاک‌کن همانطور که باید شروع به کار می‌کند. یا اگر بخواهید بازیکن را بالا و پایین کنید، باید صدای هشدار چراغ راهنما را هم بشنوید. البته با فشردن پدال گاز ماشین تکان نمی‌خورد و سر جای‌اش ایستاده است.

جالب است بدانید استفاده از کنترلرهای عجیب و غریب برای بازی کردن چیز جدیدی نیست. همین حالا می‌توانید در یوتیوب سرچی بکنید و بازی کردن «ارواح تاریک» با یک کنترلر گیتار هیرو یا راک‌بند را ببینید. بازی‌کننده‌ها حتی با درام راک بند هم دارک سولز بازی کرده‌اند!

قشقایی به صدر جدول نزدیکتر شد + گزارش تصویری
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید