کد خبر:6792
پ
Untitled-1

پیام تبریک روابط عمومی جمعیت جوانان قشقایی در پی موفقیت دکتر نواب قائدی

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،روابط عمومی سازمان مردم نهاد جمعیت جوانان قشقایی در پی موفقیت دکتر نواب قائدی و انتخاب ایشان به عنوان یکی از اعضاء ۱۳گانه شورای اسلامی شهر شیراز،پیام تبریکی تنظیم و ارسال کرد. متن کامل این پیام را در ادامه مشاهده فرمایید.   بسمه تعالی برادر گرامی جناب آقای دکتر نواب […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،روابط عمومی سازمان مردم نهاد جمعیت جوانان قشقایی در پی موفقیت دکتر نواب قائدی و انتخاب ایشان به عنوان یکی از اعضاء ۱۳گانه شورای اسلامی شهر شیراز،پیام تبریکی تنظیم و ارسال کرد.

متن کامل این پیام را در ادامه مشاهده فرمایید.

 

بسمه تعالی

برادر گرامی جناب آقای دکتر نواب قائدی

سلام علیکم

موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف شیراز در انتخابات دوره پنجم شورای اسلامی شهر شیراز  را تبریک گفته و از خداوند متعال تمنای توفیقتان را داشته و نیک میدانیم که حضور متخصصی چون شما در شورای شهر بی تاثیر بر پیشرفت و آبادانی شهرمان شیراز نخواهد بود.

بی تردید خدمتگزاری به مردم فهیم و شهید پرور کلانشهر شیراز که در روزهای اخیر شاهد اشکهایی از جنس قدرشناسی آنها نسبت به خادم خودشان بودیم، فرصت مغتنمی است که امیدواریم  با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیز را فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است.

انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان فرزندی برومند از قوم شریف قشقایی در شورای شهر شیراز نشان از پتانسیل قوی علمی و اجرایی شما بوده و امیدواریم که رویکرد جدید شورای شهر شیراز با کمک شما و همکارانتان به سمت فعالیت های بیشتر در عرصه فرهنگ و اجتماع بوده و استفاده از پتانسیل های جوان و کارآمد را مد نظر قرار دهید.

حال که سرمایه اعتماد مردم که به حق یک امانت الهی است بر دوش جنابعالی قرار گرفته است، از درگاه خداوند متعال سلامتی و موفقیت شما را در راه دشواری که در پیش دارید آرزومندیم و از خداوند متعال توفیق روز افزون شما را خواستاریم.

زبان من ، جهان من
مشاهده خبر...

روابط عمومی جمعیت جوانان قشقایی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید