کد خبر:5606
پ
۶۰۰۱۲۲۵_۷۴۷۳

پیروزی سپهرنقش جهان مقابل قشقایی/ ادامه روند شکست های قشقایی!

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،دیدار دو تیم سپهرنقش جهان و قشقایی شیراز با برتری ۲ بر ۱ اصفهانی ها خاتمه یافت تا قشقایی پنجمین شکست خودش را در این فصل رقابت های دسته سه کشور تجربه نماید. به گزارش سردار جنوب و به نقل از فرتاک ورزشی، تقابل دو تیم سپهرنقش جهان و قشقایی […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،دیدار دو تیم سپهرنقش جهان و قشقایی شیراز با برتری ۲ بر ۱ اصفهانی ها خاتمه یافت تا قشقایی پنجمین شکست خودش را در این فصل رقابت های دسته سه کشور تجربه نماید.

به گزارش سردار جنوب و به نقل از فرتاک ورزشی، تقابل دو تیم سپهرنقش جهان و قشقایی شیراز از هفته نهم لیگ دو به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان ۹۰ دقیقه این دیدار، این نقش جهانی ها بودند که توانستند در خانه خود، قشقایی را زمین گیر کنند و سه امتیاز بازی را از آن خود کنند.

قشقایی درحالی امروز مقابل تیم فوتبال سپهرنقش جهان شکست خورد که این هفته چهارمین باخت پیاپی خود را متحمل شد و یاران مهدی شیری، رسما به بحران سلام داده اند و نقش جهانی ها اما، در هفته های گذشته خیلی خوب ظاهر شدند و رفته رفته نشان دادند که در لیگ دو حرف های زیادی برای گفتن دارند و می خواهند در این لیگ شگفتی ساز باشند و حدالامکان، نیم نگاهی به صعود از گروه خود فکر می کنند.

گلهای این دیدار را سعید حیدری و امین نصیری برای سپهرنقش جهان و هادی خادم برای قشقایی به ثمر رساندند.

قشقایی با این باخت، با ۵ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت و سپهرنقش جهان نیز با ۱۵ امتیاز به رده پنجم جدول صعود کرد.

خبرنگار: “حسین پنبه کار”

مصاف توسان، قشقایی و اسپورتیج با یکدیگر +تصاویر
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید