کد خبر:3449
پ
۴۰۰۳۶۸۴_۷۷۳۹

کرج در برابر قشقایی زانو زد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ،تیم قشقایی شیراز توانست با یک بازی یکطرفه و مقتدرانه حریفی کرجی خود یعنی تیم فوتبال بهمن کرج در شیراز با نتیجه پرگل ۶ بر ۰ بدرقه نموده و قدرت خود را به رخ حریفان خود در مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور بکشد. به گزارش […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ،تیم قشقایی شیراز توانست با یک بازی یکطرفه و مقتدرانه حریفی کرجی خود یعنی تیم فوتبال بهمن کرج در شیراز با نتیجه پرگل ۶ بر ۰ بدرقه نموده و قدرت خود را به رخ حریفان خود در مرحله دوم لیگ دسته سه فوتبال کشور بکشد.

به گزارش خبرنگار سردار جنوب،تیم قشقایی شیراز که توانسته بود مقتدرانه و بدون باخت از زیرگروه دسته سه کشور به عنوان تیم اول به لیگ اصلی دسته سه راه یابد و وارد لیگ دسته سه شود بعد از ورود به لیگ اصلی دسته سه کشور در بازی اول توانست مساوی صفر بر صفر در برابر تیم شهرداری فیروز آباد در خانه حریف را به نفع خود تمام کند .

در هفته دوم باید به دیدار تیم یاسوج می رفت که بنا به دلایلی از سوی فدراسیون تیم قشقایی میزبان تیم بهمن کرج شد.در این بازی که هر دو تیم برای برد و یک بازی تن به تن به میدان رفته بودن.

تیم بهمن کرج با بازی سر سخت و دافع بسیار قوی تیم قشقایی شیراز مواجه شد در نیمه اول دو گل از تیم قشقایی دریافت کرد و با نتیجه دو بر صفر به رختکن رفت در نیمه دوم که تیم قشقایی با دستور حمله به میدان آمده بود جنگنده تر وارد میدان شد و توانست ۴ گل دیگر به مهمان خود بزند و این دیدار با نتیجه ۶ بر ۰ به نفع تیم میزبان به پایان برسد .و همچنین یکی از بازیکن های قشقایی در نیمه دوم کارت زرد از داور مسابقه دریافت کرد.

مراسم بزرگداشت زنده یاد استاد محمد نادری در زادگاهش
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید