کد خبر:2257
پ
index

کسب رتبه چهارم جشنواره داستان کوتاه توسط گل افروز جهاندیده

  به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ، گل افروز جهاندیده جوان خوش ذوق قشقایی موفق به کسب مقام چهارم در این مسابقات شد .گل افروز جهاندیده از طایفه عمله تیره جامعه بزرگی قشقایی می باشد .جمعیت جوانان قشقایی کسب این رتبه را به ایشان و  خانواده گرامیشان تبریک عرض می کند. […]

 

به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی ، گل افروز جهاندیده جوان خوش ذوق قشقایی موفق به کسب مقام چهارم در این مسابقات شد .گل افروز جهاندیده از طایفه عمله تیره جامعه بزرگی قشقایی می باشد .جمعیت جوانان قشقایی کسب این رتبه را به ایشان و  خانواده گرامیشان تبریک عرض می کند.

برگزیدگان نهایی جشنواره داستان انجمن دریچه

انجمن ادبیات داستانی دریچه در راستای کشف و پرورش استعدادهای داستان نویسی، نخستین جشنواره داستانی خود را برگزار نمود.

بیانیه هیأت داوران جشنواره داستان انجمن دریچه

انجمن ادبیات داستانی دریچه در راستای اهداف خود، اولین جشنواره داستان کوتاه را بدون هیچ گونه حمایت از نهادها و موسسات فرهنگی و هنری دولتی و غیر دولتی برگزار کرد.

در پی فراخوان جشنواره، تعداد ۱۳۹ اثر از سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که پس از داوری مرحله نخست، تعداد ۴۸ اثر به مرحله دوم داوری راه یافتند. هیأت داوران درهر دو مرحله با وسواس و دقت نظر، داستان ها را از نظر ساختار و معیارهای آن مورد بررسی قرار دادند که در نهایت ۱۰ اثر به مرحله نهایی راه یافتند.

از نظر داورانِ جشنواره تعداد زیادی از آثار ارسالی که به مرحله دوم راه یافتند از لحاظ عناصر داستانی ارزشمند و در سطحی قابل قبول قرار داشتند که نشان از مطالعه و تمرین در نوشتن همراه با تجربه‌های شخصی و آشنایی با عناصر داستانی دارد و این موضوع چشم انداز روشنی را برای این جریان رو به رشد داستان نویسی متصور است. هیأت داوران نخستین دوره داستان کوتاه انجمن دریچه از نویسندگانی که با پشتکار، طبع خویش را آزموده‌اند و دست به خلق داستان های ارزشمندی همت گماشته اند تشکر می کند و امیدوار است از این پس شاهد زایش و رویش آثار بهتری از آنها باشد و همچنین تلاش بدون چشم داشت تمام عزیزانی که در این راستا انجمن را یاری رساندند؛ به خصوص داوران مرحلۀ اول و مرحله نهایی جشنواره و اعضای انجمن ادبیات داستانی دریچه را قابل تقدیر می داند.

کرم پور: قیمت خودروی داخلی در سایه بی نظارتی مسئولان هر روز گران تر می شود
مشاهده خبر...

 

شهر نویسنده نام داستان رتبه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید