کد خبر:2740
پ
IMG-20151205-WA0003

کسب قهرمانی بوکس فارس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از سایت ائل سون ،عرفان نیک اقبال در وزن ۶۵کیلو گرم با غلبه بر حریفانی از فسا ،جهرم، به فینال رشته ورزشى بوکس رسید ودر فینال حریف نورابادی خود را با اختلاف برد و قهرمان شد. ایشان در سایر رشته هاى ورزشى از جمله شنا […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی به نقل از سایت ائل سون ،عرفان نیک اقبال در وزن ۶۵کیلو گرم با غلبه بر حریفانی از فسا ،جهرم، به فینال رشته ورزشى بوکس رسید ودر فینال حریف نورابادی خود را با اختلاف برد و قهرمان شد.

ایشان در سایر رشته هاى ورزشى از جمله شنا و دو و میدانى توانسته اند چند رتبه منطقه اى نیز کسب کنند ولى رشته تخصصى ایشان بوکس مى باشد و نکته جالب اینکه وزن اصلى این قهرمان ۶۰ کیلوگرم مى باشد ولى این بار با یک وزن بالاتر یعنى ۶۵ کیلوگرم در مسابقات شرکت کرده بود و خدا را شکر  توانست تمامى حریفان را مغلوب نماید.

پیروزی این دلاور مرد را بر ایل بزرگ قشقایی , طایفه خوش نام فارسی مدان ، تیره تلاشگر ظهرابلو، خانواده محترم نیک اقبال  تبریک و شاد باش عرض می گوییم و منتظر خبرهای بسیار شیرین تر از این قهرمان قشقایی خواهیم بود.

 اقای عرفان نیک اقبال  سال قبل نیز در المپیاد فنی حرفه ای توانسته بود مقام دوم را کسب کند و در حال حاضر در دانشکده دولتی باهنر شیراز در رشته الکتروتکنیک مشغول به تحصیل مى باشد  , انشالله با دعاى خیر  قشقایى ها امسال  برای کسب رتبه کشورى تلاش خواهد داد.

عرفان نیک اقبال یکى از جوانان پاک و مؤمن ایل قشقایى مى باشد که در آینده مى تواند افتخارات جهانى را براى کشور کسب نماید

بیژن فرهنگ دره شوری را بشناسیم.
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید