کد خبر:3414
پ
IMG-20160203-WA0000

گفتگو با جوان موفق قشقایی

جوان موفق دیگری از ایل جلیل قشقایی که توانست با همت والای خود گامی در پوچ نشان دادن تحریمها  برداشته و جمله ی ایرانی میتواند را به اثبات برساند.خدمت جوان برومند و موفق دیگری از قوم قشقایی رسیده و از ایشان خواهشمندم خودشون رو معرفی کنند. با سلام اینجانب  ایمان شش بلوکی  متولد اهواز هستم […]

جوان موفق دیگری از ایل جلیل قشقایی که توانست با همت والای خود گامی در پوچ نشان دادن تحریمها  برداشته و جمله ی ایرانی میتواند را به اثبات برساند.خدمت جوان برومند و موفق دیگری از قوم قشقایی رسیده و از ایشان خواهشمندم خودشون رو معرفی کنند.

با سلام اینجانب  ایمان شش بلوکی  متولد اهواز هستم که دوره ابتدایی را در دبستان شهید نجات الهی ، دوره ی راهنمایی را در مدرسه ی آزادی،و دوره ی دبیرستان را در هنرستان فنی شهدا اهواز طی کردم.
مدارک کاردانی نقشه کشی صنعتی را در دانشکده فنی شهید چمران اهواز اخذ کردم و ادامه تحصیلاتم را در مقطع کارشناسی مکانیک در دانشگاه آزاد اهواز گذراندم. با توجه به اینکه دانشگاه عاملی است که نگرش ویژه در انسان ایجاد میکند برای بالا بردن سطح توان فنی و مهارتی دوره های تخصصی در زمینه بازرسی جوش را گذراندم و مدارک بین المللی و مهندسی جوش را از TWI انگستان دریافت کردم.

جناب مهندس شش بلوکی ثمره ی این مدارج عالی به کجا انجامید؟
ورود به عرصه کسب و کار نیاز به علم و مهارت دارد
بنده پس از طی مسیر تحصیلی به سرپرستی دفتر فنی شرکت پیمان پرس اهواز گمارده شدم،
پس از کسب تجربه اقدام به تاسیس شرکت کردم و با توجه به تجربیات به عنوان مدیرعامل شرکت مهندسی و ساخت پیشرو تجهیز اکسین در عرصه ساخت قطعات، تجهیزات و سازه های فلزی تا به امروز فعالیت کرده ام. در راستای اهداف و توسعه شرکت با چند تن از مدیران شرکتها اقدام به تاسیس کنسرسیوم فناوری و ساخت کرده ایم و با حسن نظر هیئت مدیره بعنوان نایب رئیس هیئت مدیره گروه فناوری و ساخت سپند (اولین کنسرسیوم شرکتهای دانش بنیان کشور) انتخاب شده ام.
با توجه به اهمیت موضوع شرکت های دانش بنیان و پیروی فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی اقدام به تاسیس انجمن شرکتهای فناور و دانش بنیان استان خوزستان کرده ایم و به لطف خدا و وجود انگیزه جهت احقاق حقوق شرکتها بعنوان دبیر انجمن نیز انتخابات شده ام.

محمدجواد عباسی؛ تک ستاره این فصل قشقایی
مشاهده خبر...

جناب مهندس شش بلوکی با توجه به کسب موفقیت های پی در پی چه صحبتی با نوجوانان و جوانان هموطن و هم ایلی خود دارید ؟

بنده بعنوان یک ایرانی متعصب از جوانان عزیز تقاضا دارم با مطالعات و ادامه تحصیلشان که لازمه خدمت به آب و خاک عزیز کشور اسلامی مان است، سعی در پیشرفت خود و کشور داشته باشند تا آینده ی روشن تری برای نسلهای بعدی رقم بخورد.
در نهایت التماس دعا و آرزوی موفقیت برای جوانان عزیز .
همچنین تشکر از جنابعالی که موجبات این مصاحبه را مهیا نمودید .

 خبرنگار:   رضا معصومی  از اهواز

کلیدواژه : قشقایی
دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • حمید ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ / ۱:۳۳ ب٫ظ
    0 0

    ای جانم پسر عمه گلم …..امیدوارم همیشه موفق باشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید