کد خبر:8204
پ
۴bsne86be4f7401jfj3_800C450

«یلدا قشقایی» در شبکه سحر

به گزارش سردار جنوب ، یلدا قشقایی با رتبه صد کنکور در دانشگاه اصفهان پذیرفته شد و موفق به اخذ مدرک مهندسی کامپیوتر این دانشگاه و پس از آن در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران شد. نخستین تجربه های بازیگری وی بازی در سریال «سیب ترش» و پس از فیلم […]

به گزارش سردار جنوب ، یلدا قشقایی با رتبه صد کنکور در دانشگاه اصفهان پذیرفته شد و موفق به اخذ مدرک مهندسی کامپیوتر این دانشگاه و پس از آن در سال ۱۳۸۹ فارغ التحصیل رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه تهران شد.

نخستین تجربه های بازیگری وی بازی در سریال «سیب ترش» و پس از فیلم سینمایی «صورتی» فریدون جیرانی بود. قشقایی از سال ۱۳۸۷ وارد حرفه مستندسازی شد و توانست جایزه «فرامنتی» ایتالیا برای فیلم کوتاه «همین نزدیکی» و جایزه بهترین مستند جشنواره فیلم برلین در سال ۲۰۱۶ را کسب کند.

برنامه «شما و سحر» در مدت زمان ۴۵ دقیقه از کارهای دیگر این بازیگر مثل خروس ، بر سر دو راهی، خداحافظ رفیق ، و تئاتر «مثل من مثل تو» به عنوان آثار برتر یلدا قشقایی نام خواهد برد.

«سیز و سحر» با بخش های دیگری مثل اخبار و تازه های مهم هنری روز ایران و جهان و پیام های مخاطبان آذری ، چهارشنبه ۲۹ آبان ساعت ۱۸:۰۰ به وقت تهران با اجرای رامتین امن گستر و تهیه کنندگی معصومه ظهیر بر روی آنتن کانال آذری شبکه سحر است.

بیش از ۶۱ نفر از ترکان قشقایی در انتخابات مجلس شورای اسلامی ایران از حوزه های مختلف شرکت نموده است.
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید