کد خبر:145
پ
Asare_Bijhan_Bahadori_45-wwwSh

بیژن بهادری کشکولی

بیژن بهادری کشکولی بیژن بهادری کشکولی متولد ۱۳۰۷ در ایل قشقایی است.او هنر نقاشی را براساس غریزه شخصی و علاقه شدید ، به طور تجربی آموخته است تمامی موضوعات و تصاویر مورد علاقه او برگرفته از فضای زندگی ایلی است           فیلمی از مراسم سوگواری در منطقه خروس گلویمشاهده خبر…

بیژن بهادری کشکولی

بیژن بهادری کشکولی متولد ۱۳۰۷ در ایل قشقایی است.او هنر نقاشی را

براساس غریزه شخصی و علاقه شدید ، به طور تجربی آموخته است

تمامی موضوعات و تصاویر مورد علاقه او برگرفته از فضای زندگی ایلی است

 

 

 

 

 

رنگواره های یکرنگ قشقایی در پایتخت خودنمایی می کنند
مشاهده خبر...
دیدگاه کاربران ۲ دیدگاه
  • سردار مهرجو ۲۰ تیر ۱۳۹۴ / ۹:۳۶ ق٫ظ
    0 0

    سلام و درود خالصانه تقدیم به معلم دلسوز و زحمتکش جناب آقای بیژن بهادری کشکولی که در احیاء ونشر و توسعه فرهنک و سنت های کهن ایلی و زندگی کوچ نشینی سهم بسزای داشته و دارند . بنده افتخار شاگردی این معلم خستگی ناپذیر را برگ زرینی در کارنامه تحصیلی خود میدانم نقاش نشدم و از این هنر ارزشمند بضاعتی با خود ندارم ولی دریافتم که بزرگانی چون بهادری که ارزش معنوی جامعه هستند را باید قدر دانست و نکو داشت تا پشیمان نباشیم که کاری نکردیم و چه زود دیر شد وفرصتها همانند برق و باد از دست رفت. استاد در هر دیار و سامان که هستید سربلند باشید بهترینها را از درگاه دهنده بی منت برایتان ارزومندم موفق و موید باشید .

  • میرزائی ۹ شهریور ۱۳۹۴ / ۱:۱۷ ق٫ظ
    0 0

    درگذشت این معلم هنر مند فرهنگ دوست ایلیاتی که با نقش ونگارهای سحرانگیزش در توسعه وشناخت آداب وسنن این جامعه تلاش کرد را به جامعه فرهنگی وهنری تسلیت عرض می نمایم(وبلاگ کردشولی در یک نگاه)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید