کد خبر:3991
پ
newsletter-box-sport

اعلام زمان برگزاری مرحله دوم مسابقات مناطق رده سنی امید

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،زمان برگزاری مرحله دوم مسابقات مناطق رده سنی  امید باشگاههای کشور از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام شد. به گزارش سردار جنوب و به نقل از سایت رسمی فدارسیون، تیم های لنجان اصفهان، پیشگامان بیرجند، شهرداری اراک، آرامش مشهد یا آسیابی کلاله بعد از صدور رای انضباطی از […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،زمان برگزاری مرحله دوم مسابقات مناطق رده سنی  امید باشگاههای کشور از سوی کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش سردار جنوب و به نقل از سایت رسمی فدارسیون، تیم های لنجان اصفهان، پیشگامان بیرجند، شهرداری اراک، آرامش مشهد یا آسیابی کلاله بعد از صدور رای انضباطی از گروه چهارم به مرحله بعدی این مسابقات راه پیدا کردند که مرحله بعدی این رقابتها از دوم تا ششم اردیبهشت ماه به میزبانی تیم لنجان در اصفهان برگزار می شود.

همچنین تیم های امید گلستان، ستارگان گرگان، کادوس ماسال و شهرداری نوشهر از ۳۰ فروردین لغایت سوم اردیبهشت ماه به میزبانی تیم امید گلستان به رقابت به یکدیگر می پردازند.
از گروه سه این مسابقات تیم های پارس جنوبی جم، استقلال اهواز، علوم پزشکی کرمان، قشقایی شیراز و شاهین رودان به مرحله بعدی صعود کردند و این مسابقات از ۳۱ فروردین ماه به میزبانی تیم پارس جنوبی جم در بوشهر آغاز می شود و تا ششم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

 

شکست سنگین شهباز نوژان مقابل قشقایی + جدول
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید