کد خبر:3926
پ
۶۶۲۳۵۵۰۸۱۶۱

افتتاح نمایش «ساعت ۲۰» با تقدیر از خانواده شهید قشقایی

به گزارش ذاکرنیوز، نمایش «ساعت ۲۰» به کارگردانی سید علی موسویان اجرای خود را از روز ۱۵ فروردین ماه در تئاتر شهر آغاز می‌کند. افتتاحیه این نمایش با حضور جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه هنر، ساعت ۱۹ یکشنبه ۱۵ فروردین در سالن شهید قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود. در این مراسم همچنین از […]

به گزارش ذاکرنیوز، نمایش «ساعت ۲۰» به کارگردانی سید علی موسویان اجرای خود را از روز ۱۵ فروردین ماه در تئاتر شهر آغاز می‌کند.

افتتاحیه این نمایش با حضور جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه هنر، ساعت ۱۹ یکشنبه ۱۵ فروردین در سالن شهید قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می‌شود. در این مراسم همچنین از خانواده شهید هنرمند حسین قشقایی تقدیر به عمل خواهد آمد.

در نمایش «ساعت ۲۰» به ترتیب حروف الفبا، مهرخ افضلی، فاطمه امینی، حسین پور کریمی، محمد زوار بی‌ریا، فریبا شاهسون، سروش طاهری، علی طاهری، علیرضا مهران، آرزو نبوت، مهدی نصرتی به ایفای نقش می‌پردازند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: خانواده قرار است به مسافرت بروند و هیچ‌کس حاضر به نگهداری پدر علیل خانواده نیست. با برملا شدن رازی همه چیز به هم می‌ریزد… .
سایر عوامل این نمایش عبارتند از:

نویسنده و کارگردان: سید علی موسویان/ طراح صحنه و لباس: وحید لاری/ آهنگساز: بهنام رحیمی/ طراح گریم: فرناز مرتضوی/ مدیر روابط عمومی: فریبا جدیدی/ هماهنگی: شهرآشوب مفتاحی/ عکاس: کورش برزی/ دستیار و برنامه ریز کارگردان: مرتضی برزگرزادگان/ گروه کارگردانی: شهرام کاشی، مژگان حسینی/ دستیار طراح صحنه: محمد صراف/ دستیار طراح لباس: مهدیه صیفی.

سید علی موسویان در افتتاح نمایش پیشین خود نیز از والدین یک شهید مدافع حرم افغانستانی تقدیر کرد که نمایش برگرفته از حادثه حقیقی با محوریت آن شهید بود

هفته شیرین قشقاییها/با فوتبال، شادِ شادیم
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید