کد خبر:3966
پ
۴۰۰_۱۵e4feaf_IMG-20160408-WA00081

دستگیری قاتل رئیس ‌شورای‌اسلامی شهر رامجرد

مهدی درستی جوان ٣۴ساله عضو شورای شهر رامجرد پنجشنبه گذشته ١٩ فروردین‌ماه در تفرجگاه تیره‌باغ ابرج از توابع رامجرد با ضربه چاقوی اراذل‌واوباش درگذشت. به گزارش پایگاه خبرس،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،زمانی که عضو جوان شورای شهر رامجرد به همراه خانواده درحال تفریح بودند، دوجوان ناشناس از سمت کوه به قصد ایجاد مزاحمت به خانواده درستی […]

مهدی درستی جوان ٣۴ساله عضو شورای شهر رامجرد پنجشنبه گذشته ١٩ فروردین‌ماه در تفرجگاه تیره‌باغ ابرج از توابع رامجرد با ضربه چاقوی اراذل‌واوباش درگذشت.

به گزارش پایگاه خبرس،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،زمانی که عضو جوان شورای شهر رامجرد به همراه خانواده درحال تفریح بودند، دوجوان ناشناس از سمت کوه به قصد ایجاد مزاحمت به خانواده درستی و اطرافیانش پایین می‌آیند و پس از این‌که با میانجیگری عضو شورای رامجرد مواجه می‌شوند، او را با ضربه چاقو به قتل می‌رسانند.  پس از این اتفاق ناگوار تعداد اراذل به حدود ١٠نفر می‌رسد و با سنگ به ادامه مزاحمت علیه خانواده مهدی درستی و اقوام‌شان ادامه می‌دهند.  پس از هماهنگی با پلیس در سه راهی زنگی‌آباد مرودشت ٨نفر از اراذل‌واوباش که یکی از آنان قاتل بوده و نسبت به جرم خود اعتراف کرده، دستگیر شدند. «ح- ع» نقش اول این جنایت و سه نفر از هم‌دستانش که سابقه سیاهی در کارنامه کیفری خود دارند،  به قید ضمانت آزاد بودند که اکنون زیر ذره‌بین قانون در انتظار حکم دادگاه هستند. پرونده قتل همچنان درحال پیگیری است و دو متهم فراری هنوز هم  دستگیر نشده‌اند. قاتل، ساکن مرودشت و هم‌دستانش نیز همشهری او هستند.  شورای اسلامی شهر رامجرد دارای ۵ عضو است که در سه‌شنبه هفته گذشته مهدی درستی جوان عضو شورای اسلامی به‌عنوان رئیس انتخاب شده بود.

لازم به ذکر است که مرحوم مهدی درستی از طایفه شش بلوکی و از قوم قشقایی می باشد.

دستمال بازی عشایر فارس به میراث ناملموس می پیوندد
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید