کد خبر:3890
پ
www_ghashghaeeha_ir%20(630)

عذرخواهی نویسنده کتاب چوپان دروغ‌گو از ترک‌های قشقایی

به گزارش یول‌پرس، مسعود لعلی در صفحه اینستاگرام خود، ضمن عذرخواهی از ترکان قشقایی نوشته است: متأسفانه باخبر شدم در طراحی جلد یک از کتاب‌ها سهواً خطایی صورت گرفته که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات عزیزان هم‌وطن قشقایی شده است. ضمن تأکید بر بی قصد و غرض بودن این خطا توسط طراح جلد کتاب، تصمیماتی در […]

به گزارش یول‌پرس، مسعود لعلی در صفحه اینستاگرام خود، ضمن عذرخواهی از ترکان قشقایی نوشته است:

متأسفانه باخبر شدم در طراحی جلد یک از کتاب‌ها سهواً خطایی صورت گرفته که منجر به جریحه‌دار شدن احساسات عزیزان هم‌وطن قشقایی شده است. ضمن تأکید بر بی قصد و غرض بودن این خطا توسط طراح جلد کتاب، تصمیماتی در این رابطه گرفته شد که اعلام می‌دارم.

۱-طرح جلد کتاب تغییریافته است و در چاپ‌های بعدی قطعاً کتاب با جلد جدید چاپ می‌شود. برای دیدن جلد جدید طراحی‌شده می‌توانید از تاریخ ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ به آدرس مراجعه کنید.

۲-در چاپ جدید کتاب صفحه‌ای به این موضوع اختصاص داده می‌شود؛ و برای آشنایی خوانندگان در کل کشور بافرهنگ تاریخی قشقایی درباره کلاه قشقایی، توضیحاتی خواهد آمد.

درصورتی‌که در این زمینه (معرفی ایل بزرگ قشقایی و نیز کلاه قشقایی) مطلبی دارید لطفاً آن را دریک صفحه به آدرس بفرستید.

۳-طبق بررسی‌های صورت گرفته از ۱۵۰۰ تیراژ کتاب خوشبختانه بخش اعظم آن (۱۵۰۰) نسخه در دست شرکت‌های پخش کتاب است. بنا به درخواست ناشر از امروز ۲۳/۱۲/۹۴ پخش و فروش آن‌ها متوقف گردید. این تعداد کتاب به ناشر مرجوع داده می‌شود.

مسعود لعلی ۲۳/۱۲/ ۱۳۹۴

گفتگو با جوان موفق قشقایی
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید