کد خبر:3909
پ
۵۱۷۱۴۰۸_۲۳۳۳

پرسپولیس برازجان مغلوب قشقایی شیراز شد

در آخرین دیدار از هفته هشتم تیم فوتبال پرسپولیس برازجان مغلوب قشقایی شیراز شد به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از خبرگزاری “دی اسپورت”، در ادامه رقابتهای لیگ سه کشور و از گروه سوم تیم پرسپولیس برازجان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز مهمان قشقایی بود که در نهایت با نتیجه ۲ […]

در آخرین دیدار از هفته هشتم تیم فوتبال پرسپولیس برازجان مغلوب قشقایی شیراز شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از خبرگزاری “دی اسپورت”، در ادامه رقابتهای لیگ سه کشور و از گروه سوم تیم پرسپولیس برازجان در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز مهمان قشقایی بود که در نهایت با نتیجه ۲ یر صفر مغلوب میزبان شد.

در این دیدار که در شرایط بد جوی برگزار شد این میزبان بود که در دقیقه ۱۰ از از وی ارسال درون ۱۸ قدم و جا ماندن مدافعین پرسپولیس به گل رسید. در ادامه تلاش شاگردان مجید طباطبایی راه به جایی نبرد و بازی با همین نتیجه در نیمه اول به پایان رسید.

در نیمه دوم باز هم این قشقایی بود که خیلی زود به گل رسید و توانست دروازه برازجانی ها را بگشاید. این گل هم مانع از تلاش و کوشش قرمزپوشان برازجانی نشد و این تیم موقعیت هایی ایجاد کرد اما زمین چمن مصنوعی و غیر استاندار شیراز کار این تیم را سخت کرده بود و نتوانستند با امتیاز از زمین خارج شوند.

شایان ذکر است پرسپولیسی ها در این دیدار به دلیل مصدومیت و کمبود بازیکن با ۱۲ نفر به شیراز سفر کرده بودند . عباس رضایی در میانه میدان یکی از بهترین های زمین بود.

در پایان هفته هشتم پرسپولیس با این شکست در همان جایگاه قبلی ماندگار شد و قشقاقی با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و بالاتر از شهرداری فیروز آباد در جایگاه دوم قرار گرفت.

در هفته نهم و پایانی نیم فصل روز دوشنبه ۱۶ فروردین ماه تیم پرسپولیس برازجان میزبان شهرداری فیروز آباد خواهد بود.

شگفتی ساز جام،حذف شد/فال نخود درست از آب در آمد
مشاهده خبر...

نتایج گروه جنوب:

شهرداری فیروز آباد ۲ – ۰ ملی حفاری اهواز

شاهین ماهشهر ۳ – ۰ برق شیراز(عدم حضور برق شیراز)

سه شنبه ۹۵/۰۱/۱۰

فرید کرج ۳ – ۲ خلیج فارس خونسرخ

نفتون مسجد سلیمان ۳ – ۰ پریز درود

قشقایی شیراز ۲ – ۰ پرسپولیس برازجان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید