کد خبر:1329
پ
IMG-20150922-WA0003

تیم بزرگسال قشقایی در مسیر بازی های کشوری

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،موسسه فرهنگی و ورزشی نام آوران قشقایی با مدیر عاملی جناب دکتر نجف پور با تجربه چند ساله خود در حوزه فوتبال در سطح استان و امید کشوری،با خرید امتیاز لیگ دسته سوم بزرگسالان کشور قصد حضور و تجربه در این لیگ را دارد. لیگ دسته سوم فوتبال ایران […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،موسسه فرهنگی و ورزشی نام آوران قشقایی با مدیر عاملی جناب دکتر نجف پور با تجربه چند ساله خود در حوزه فوتبال در سطح استان و امید کشوری،با خرید امتیاز لیگ دسته سوم بزرگسالان کشور قصد حضور و تجربه در این لیگ را دارد.

لیگ دسته سوم فوتبال ایران چهارمین لیگ معتبر در فوتبال ایران می‌باشد. تا پیش از سال ۱۳۸۰ این لیگ به نام دسته چهارم شناخته می‌شد اما پس از تغییر در ساختار لیگ فوتبال ایران این لیگ نیز به لیگ دسته سوم تغییر نام یافت. این لیگ از ۶۰ تیم تشکیل می‌شود که در گروه های مختلف تقسیم شده و بازی های خود را جهت صعود به لیگ دسته دوم کشور آغاز می کنند.

در این بین تیم فوتبال بزرگسال قشقایی نیز با تمرینات و جذب بازیکن های خوب سعی در حضور مقتدرانه در این لیگ دارد.تیم فوتبال قشقایی به سرمربی گری آقای جلیل دوران از مربی های به نام استان فارس و سرپرستی آقای افشین حاتمی کار خود را تا چند هفته آینده در لیگ دسته سوم کشور آغاز خواهد کرد.

در مسیر آماده سازی تیم جهت حضور در لیگ،تیم فوتبال قشقایی چندین بازی دوستانه و تدارکاتی را انجام داده است که مهمترین آنها را میتوان به بازی با تیم فجر شهید سپاسی و تیم برق نوین شیراز دانست که در هر دو بازی تیم قشقایی توانست با برتری خود میزان آمادگی و روحیه خود را جهت حضور در لیگ دسته سوم کشور نشان دهد.

در طی هفته آینده که قرعه کشی تیم های حاضر جهت گروهبندی لیگ انجام گردد حریف های تیم قشقایی مشخص خواهد شد و از طریق وبسایت رسمی این باشگاه که به زودی رونمایی خواهد شد اطلاع رسانی می گردد.

آخرین ایلخانی در راه بازار
مشاهده خبر...

هیئت تحریریه پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی حامی همیشگی تیم فوتبال قشقایی پیشاپیش آرزوی سربلندی و موفقیت را برای کادر فنی و بازیکنان این تیم داشته و حمایت قاطعانه خود در لیگ سوم کشور را از تیمی که با برند قوم قشقایی هنرنمایی خواهد کرد،اعلام می کند.

 

دیدگاه کاربران ۱ دیدگاه
  • علی ۲ مهر ۱۳۹۴ / ۵:۰۵ ق٫ظ
    0 0

    به امید حضور در لیگ برتر کشور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید