کد خبر:1185
پ
is

دومین سمینار آموزشی کارآفرینی کودک

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،دومین سمینار آموزشی کارآفرینی کودک به همت شرکت آوای سیب سینی در شیراز برگزار خواهد شد. این سمینار به موضوعات خلاقیت کودک،مسئولیت پذیری در کودکان،آشنایی با مفاهیم پول در کودکان،کودکان و محیط زیست،اعتماد به نفس کودکان و روابط گروهی و اجتماعی و هوش هیجانی کودکان در روز پنجشنبه ۲۶ […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی،دومین سمینار آموزشی کارآفرینی کودک به همت شرکت آوای سیب سینی در شیراز برگزار خواهد شد.

این سمینار به موضوعات خلاقیت کودک،مسئولیت پذیری در کودکان،آشنایی با مفاهیم پول در کودکان،کودکان و محیط زیست،اعتماد به نفس کودکان و روابط گروهی و اجتماعی و هوش هیجانی کودکان در روز پنجشنبه ۲۶ شهریور از ساعت ۱۷ الی ۱۹ برگزار خواهد شد.محل برگزاری این سمینار نیز در خیابان ساحلی غربی(حدواسط میدان علم و پل باغ تخت) مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز خواهد بود.

به گزارش دبیر اجرایی این سمینار: سخنران این سمینار جناب آقای علی جمشیدی خواهد بود.همچنین در کنار این سمینار نمایشگاهی جهت عرضه محصولات کارآفرینی کودک با طراحی اختصاصی شرکت آوای سیب سینی که حاوی متعلقاتی از قبیل جعبه خلاقیت کودک،جعبه علوم ویژه کودکان،ساعت کودک،کیف پول کودک،بانک کودک،دفتر نقاشی کودک،اسباب بازیهای فکری و آموزشی و کتاب کودک عرضه خواهد شد.

همچنین طبق اعلام ایشان جهت حضور والدین قشقایی در این سمینار ۵۰% تخفیف در نظر گرفته شده است

علاقه مندان جهت شرکت در این سمینار و تهیه بلیط می توانند با شماره تلفن ۰۹۱۷۹۲۲۱۳۸۹ آقای مجید کرمی قراچه تماس حاصل فرمایند.

 

مدل جدید نیسان قشقایی/تصاویر
مشاهده خبر...
کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید