کد خبر:1240
پ
۸۵۸۷۵۹۵۶۰۶۰۲۴۴۲۴۵۶۷۱۵۳۹۸۷۴۷۷

فعالیت‌های خانه قرآن شهدای قشقایی بروجن تشریح شد

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، عاطفه میرزاخانی، مسئول خانه قرآن شهری شهدای قشقائی شهر نقنه با اعلام این خبر گفت: طرح اوقات فراغت، تابستان امسال با حضور ۵۵ نفر از دختران و پسران نوجوان در حسینیه شهدای قشقائی شهر نقنه با همکاری […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی جمعیت جوانان قشقایی و به نقل از کانون خبرنگاران نبأ وابسته به خبرگزاری ایکنا، عاطفه میرزاخانی، مسئول خانه قرآن شهری شهدای قشقائی شهر نقنه با اعلام این خبر گفت: طرح اوقات فراغت، تابستان امسال با حضور ۵۵ نفر از دختران و پسران نوجوان در حسینیه شهدای قشقائی شهر نقنه با همکاری خانه قرآن شهری شهدای قشقائی شهر نقنه اجرا شد.

عاطفه میرزاخانی افزود: کلاس‌های این دوره آموزشی هفته‌ای پنج جلسه در موضوعات تواشیح، تجوید، روخوانی و روانخوانی، حفظ و قرائت قرآن در این خانه قرآن برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در طول هفته، روزهای زوج کلاس‌های قرائت و تجوید، صبح و بعدازظهر و روزهای فرد دیگر کلاس‌ها برگزار می شود.

میرزاخانی تصریح کرد: مشکل نبود مربی مجرب در این خانه قرآن وجود دارد و مربیانی که در این طرح استفاده شد، همه از مربیان بومی خود منطقه بودند.

مسئول خانه قرآن شهری و رابط طرح اوقت فراغت تابستانی حسینیه شهدای قشقائی شهر نقنه با اشاره به ضرورت شناخت استعدادهای ناب قرآنی و مذهبی اذعان کرد: سرمایه‌گذاری و حمایت از طرح‌ها و برنامه‌های قرآنی لازم  و ضروری است.

وی یادآور شد: توجه مسئولان به فعالیت‌های قرآنی و توجه آنان به نوجوانان و جوانان در عصر حاضر و نیز برنامه‌ریزی ماندگار و متداوم در این امر ضروری و بسیار حائز اهمیت است.

میرزاخانی در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس‌های ورزشی، مسابقات مختلف ورزشی، فرهنگی و قرآنی و اردوهای درون‌شهری و برون استانی از دیگر فعالیت‌ها و برنامه‌های پایگاه اوقات فراغت حسینیه شهدای قشقائی شهر نقنه در تابستان امسال بود.

گزارش تصویری ششمین شب شعر عاشورایی عشایر کشور در شیراز
مشاهده خبر...

گفتنی است، خانه قرآن شهری شهدای قشقائی شهر نقنه از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را با ۵۵ نفر عضو در سنین ۱۲ تا ۳۵ سال آغاز کرده است.

نَقْنِه شهری در شهرستان بروجن، استان چهارمحال و بختیاری، ایران است، این شهر در ۳ کیلومتری شرق بروجن قرار دارد و شرقی‌ترین شهر استان چهارمحال و بختیاری است که هم مرز با استان اصفهان است. (این شهر قبل از انقلاب جزء استان اصفهان شهرستان شهرضا بوده است).

محمدامین آقائی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید