کد خبر:4884
پ
۱۴۰۰۹۲۷_۷۱۰۹

نفت امیدیه ، برق ، اروند و قشقایی مدعی هستند

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،قرعه کشی مسابقات لیگ دسته دوم باشگا های کشور ظهر امروز در محل آمفی تئاتر هتل المپیک با حضور نمایندگان تیم ها و مسئولان فدراسیون فوتبال انجام پذیرفت. به گزارش سردار جنوب و به نقل از دی اسپرت، بر این اساس در گروه نخست مسابقات لیگ دسته دوم تیم های […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،قرعه کشی مسابقات لیگ دسته دوم باشگا های کشور ظهر امروز در محل آمفی تئاتر هتل المپیک با حضور نمایندگان تیم ها و مسئولان فدراسیون فوتبال انجام پذیرفت.

به گزارش سردار جنوب و به نقل از دی اسپرت،

بر این اساس در گروه نخست مسابقات لیگ دسته دوم تیم های گیتی پسند اصفهان- نفت امیدیه- کیمیا فرایند تهران- نفت وگاز گچساران- برق جدید فارس- بعثت کرمانشاه- خلخال دشت خلخال- فولاد نوین اهواز- اروند خرمشهر- قشقایی شیراز- شهرداری اراک و نماینده یاسوج با هم همگروه شده اند.

با نگاهی اجمالی به اسامی تیم های حاضر در این گروه می توان این گروه را گروه مرگ لیگ دو نامید.

حضور یک تیم که سابقه حضور در لیگ یک را دارد و همچنین سه تیم که در فصل گذشته به مرحله پایانی صعود کرده اند و دو تیم که تا دقایق آخر شانس صعود به مرحله پایانی داشتند و همچنین تیم پرطرفداری مانند قشقایی شیراز و تیم پر ستاره ای مانند اروند خرمشهر همه و همه به جذاب  و سخت تر شدن رقابت برای صعود از این گروه کمک می کنند.

گیتی پسند اصفهان

تیمی که از لیگ دسته اول سقوط کرده اما خبرهای خوبی از این باشگاه به هوادارانش نمی رسد چرا که این تیم برنامه خاصی برای لیگ دسته دوم ندارد و این تیم در آستانه فروش قرار گرفته است.

نفت امیدیه

تیمی که فصل گذشته در مسابقات لیگ دسته دوم با صعود به مرحله پایانی آمار خوبی را از خود به جای گذاشت و با برنامه ریزی دقیق این تیم هم اکنون در اردوها متوالی زیر نظر هرمزی به سر می برد و مطئنا این فصل به دنبال اتمام کار ناتمام فصل گذشته خود می باشد.

فرش قشقایی را ذوق و هنر می بافت امروز این فرش را فقر می بافد.
مشاهده خبر...

کیمیافرآیند تهران

تیمی تهرانی که سال گذشته با اینکه اول سال تاسیس خود را پشت سر می گذاشت موفق شد به مرحله پایانی مسابقات صعود کند و در این مرحله نیز بازی های درخشانی از خود به نمایش گذاشت اما برای فصل جدید لیگ دسته دوم فعالیت خاصی از این باشگاه دیده نمی شود و زمزمه فروش این تیم نیز به گوش می رسد.

نفت و گاز گچساران

تیم گچسارانی نیز به مانند نفت امیدیه و کیمیافرآیند تهران سال گذشته موفق به صعود از مرحله مقدماتی شد و حتی در مرحله پایانی نیز به عنوان تیم دوم گروه خود راهی پلی آف شد اما در بازی پلی آف با شکست مقابل پارس جنوبی جم از صعود به لیگ یک بازماند این تیم نیز با تجربه فصل گذشته می تواند راه صعود خود را از این گروه هموار کند.

 

برق جدید فارس

تیم تحت هدایت وحید رضایی از تیم های خوب گروه نخست در سال گذشته مسابقات لیگ دسته دوم بود که به همراه بعثت کرمانشاه در لحظه آخر از صعود به مرحله پایانی بازماندند اما برای فصل جدید لیگ دسته دوم اولین تیمی بود که تمرینات خود را شروع و با حفظ اسکلت اصلی و اضافه نمودن بازیکنان با تجربه در پی حضوری قدرتمند است و یکی از مدعیان جدی می باشد.

بعثت کرمانشاه

تیمی که سال گذشته انتظار می رفت با بهنام سراج به راحتی به مرحله پایانی لیگ دسته دوم صعود کند اما در روز آخر موفق به صعود نشد اما بعثتی ها به دنبال این هستند که این فصل کار ناتمام خود  در چند سال گذشته را امسال با عباس عزیزی تمام کنند.

استاندار فارس:مشکلات عشایر سریع تر حل شود
مشاهده خبر...

خلخال دشت خلخال

یکی از تیم های پر نوسان در فصل گذشته بودمالک این باشگاه تصمیم به انتقال باشگاه به کرج دارد ، تمرینات این تیم خیلی زود در کرج آغاز شده است اما ظاهرا با مخالفت مسئولان برای خروج از استان روبرو هستند.

فولاد نوین اهواز

یکی از تیم های منسجم و بازیکن ساز فصل گذشته بود که در روز پایانی موفق به صعود از گروه خود نشد که البته با توجه به ساختار مناسب این باشگاه انتظار می رود اهوازی ها با قدرت بیشتری در فصل جدید لیگ دسته دوم حاضر شوند.

اروند خرمشهر

این تیم را می توان به عنوان یک چهره جدید در لیگ دسته دوم معرفی کرد که با در خدمت گرفتن بازیکنان لیگ برتری و لیگ یکی قصد تشکیل یک تیم پر قدرت در همین آغاز بازی ها را دارد و میخواهد با این بازیکنان شاخ و شانه ای برای رقیبان مدعی خود بکشد. خرمشهری ها با برگزاری بازی های تدارکاتی متعدد نشان داده اند که با برنامه ریزی وارد لیگ دو خواهند شد باید منتظر بود و دید این تیم پرستاره در مسابقات لیگ دسته دوم و در گروه نخست چه عملکردی خواهد داشت.

 

قشقایی شیراز

یکی از تیم های که سال گذشته موفق شد با اقتدار به لیگ دسته دوم صعود کند و به نظر حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود چرا که این تیم شیرازی از هواداران پر شماری برخوردار است که تیم شهرشان را در هیچ شهری تنها نمی گذارند که مطمئنا حضور این تیم پر طرفدار در این گروه تنور رقابت را داغ و جذاب تر خواهد کرد.

تاریخ مسابقات لیگ دسته سه فوتبال تا هفته سوم مشخص شد
مشاهده خبر...

 

شهرداری اراک

یکی دیگر از تیم هایی که فصل گذشته موفق شد به لیگ دسته دوم صعود کند و باید منتظر بود و دید  این تیم اراکی در اولین فصل حضور خود در لیگ دسته دوم چگونه عمل می کند.

 

زاگرس یاسوج

پس از منحل شدن باشگاه داماش گیلان فدراسیون فوتبال امتیاز این تیم را در لیگ دسته دوم به شهر یاسوج هدیه کرد تا لیگ دسته دوم امسال نیز سهمیه هدیه ای داشته باشد.

 

خبرنگار:علیرضا یاوری

 

کلیدواژه : قشقایی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید