کد خبر:4789
پ
۲۸۵۷۱۵_XKJhO4tT

پیام تبریک دبیر جمعیت جوانان قشقایی به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،وحید رستمی دبیر جمعیت جوانان قشقایی در طی پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران قشقایی تبریک گفت.متن پیام را در ادامه می توانید مطالعه فرمایید.   به نام خداوند لوح و قلم با نکوداشت یاد و نام خبرنگار متعهد، شهید محمود صارمی، هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به […]

به گزارش پایگاه خبری،تحلیلی سردار جنوب،وحید رستمی دبیر جمعیت جوانان قشقایی در طی پیامی روز خبرنگار را به خبرنگاران قشقایی تبریک گفت.متن پیام را در ادامه می توانید مطالعه فرمایید.

 

به نام خداوند لوح و قلم

با نکوداشت یاد و نام خبرنگار متعهد، شهید محمود صارمی، هفدهم مرداد روز بزرگداشت مقام خبرنگار را به همه سفیران روشنگری و حقیقت‌طلبی در عرصه خطیر اطلاع‌رسانی، تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی مناسب زیربنای یک جامعه آگاه است و خبرنگاران با پویایی، بالندگی، سرزندگی و نشاط، آگاهی و افزایش دانش اجتماعی را در عرصه فرهنگ به بطن جامعه تزریق می‌کنند که نتیجه آن برقراری یک رابطه صحیح بین مطالبات مردمی و انجام درست وظیفه از سوی مسئولین است که محصول آن بهبود شرایط فرهنگی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه است.

آن چه در این بین باید مد نظر قرار گیرد تا تأثیرگذاری خبرنگاران بیش از پیش نمایان گردد، حمایت‌های مجدانه از این قشر دلسوز است که همواره باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد و محدود به این روز و هفته نباشد.

حال که پس از سالها عرصه شکوفایی امر خبررسانی و خبرنگاری در بین قوم قشقایی فرارسیده است،امیدوار هستم که این شمع بیش از پیش با حمایت مردم عزیز قشقایی روشنایی بخشیده و نبود رسانه ی مستقل قشقایی را پوشش دهد.

اینجانب توفیق خبرنگاران عزیز در ایفای مسئولیت سنگین اطلاع‌رسانی و حفظ حرمت قلم را آرزومندم و این روز را به استاد عزیز جناب محسن نامداری که حقیقتا نقطه قوت و تکیه گاهی قوی برای خبرنگاران جوان قشقایی بوده اند تبریک و تهنیت عرض نموده و از تمامی خبرنگاران جوان قشقایی نیز به خاطر تلاشهای بی وقفه شان در راستای نشر صحیح و روشن اخبار قشقایی تشکر و قدردانی می نمایم.

سوگواری مردم شهر لیکک بمناسبت ایام فاطمیه با مداحی حاج مازیار قشقایی
مشاهده خبر...

 

وحید رستمی

دبیر جمعیت جوانان قشقایی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید