کد خبر:1126
پ
۴۵۰۶۵۳۳da68969e33592ca962449c34f

کمک بلاعوض بانک رفاه کارگران به دبیرستان نمونه دولتی عشایری شهید بهشتی شیراز

کمک بلاعوض بانک رفاه کارگران به دبیرستان نمونه دولتی عشایری شهید بهشتی شیراز   بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به دبیرستان نمونه دولتی عشایری شهید بهشتی شیراز اهداء کرد. به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در مراسمی که به همین منظور در محل مجتمع آموزشی شهید […]

کمک بلاعوض بانک رفاه کارگران به دبیرستان نمونه دولتی عشایری شهید بهشتی شیراز

 

بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به دبیرستان نمونه دولتی عشایری شهید بهشتی شیراز اهداء کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در مراسمی که به همین منظور در محل مجتمع آموزشی شهید بهشتی شیراز و با حضور نماینده اداره کل آموزش و پرورش استان فارس، مسئولان مجتمع آموزشی عشایری شهید بهشتی شیراز و مسئولان بانک برگزار شد، منتظرالحجت سجادیان رییس اداره امور شعب بانک رفاه در استان فارس تعهد و پایبندی در ایفای مسئولیت های اجتماعی را از ویژگی های متمایز بانک رفاه برشمرد و ضمن تشریح اقدامات انجام شده افزود: بانک رفاه پشتیبان و حامی مطمئن و قابل اطمینان اقشار مختلف جامعه است و امیدواریم با حمایت بیشتر مسئولان استان، این بانک بتواند گام های موثرتری در توسعه استان بردارد.
در ادامه مزارعی معاون آموزش عشایری اداره کل آموزش و پرورش استان فارس ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند بانک رفاه کارگران در پشتیبانی از اقشار محروم، بانک رفاه را بانکی خوشنام و پیشرو در خدمت رسانی اجتماعی دانست.
وی همچنین با اشاره به مشکلات و نیازمندی های آموزشی مناطق محروم استان، حضور بانک رفاه را در عرصه مشارکت های اجتماعی مایه دلگرمی و امیدواری برشمرد.

تشیع و تدفین استاد بیژن بهادری
مشاهده خبر...
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید